Komendant Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeszedł na emeryturę

Komendant Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeszedł na emeryturę

Po 30 latach służby mundurowej, w lutym 2022 roku na emeryturę odszedł Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu – podinspektor Andrzej Barna. W Komendzie Powiatowej w Zgorzelcu odbyło się oficjalne pożegnanie, które w związku na panujące zasady miało charakter kameralny. Podczas samej uroczystości Komendant Powiatowy Policji pożegnał się ze sztandarem, swoimi współpracownikami oraz wszystkimi pracownikami zgorzeleckiej komendy. W krótkim przemówieniu podziękował on wszystkim za współpracę oraz życzył dalszych sukcesów i powodzenia w wypełnianiu obowiązków służbowych, ale także tych w życiu prywatny.

Nie tylko Komendant Powiatowej Policji odszedł na emeryturę

Podczas pożegnania podinspektora Andrzeja Barna, z mundurem pożegnał się również Komendant Komisariatu Policji w Pieńsku – podkomisarz Dariusz Sierzputowski. Do tego grona dołączył także jego Zastępca, podkomisarz Bogdan Fronczak oraz Kierownik Rewirów Policji w Bogatyni, aspirant sztabowy Ireneusz Olesiński i Kierownik Rewirów Policji w Pieńsku – aspirant sztabowy Jerzy Bąk. 18 lutego we Wrocławiu w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji odbyła się uroczysta zbiórka związana z przejściem na emeryturę wszystkich wyżej wymienionych funkcjonariuszy. Komendant Wojewódzki Policji podziękował im za lata służby oraz za owocną pracę i zaangażowanie w różnego typu akcje. Każdy z nich otrzymał także pamiątkową tabliczkę.

Kto zajmie miejsca funkcjonariuszy, którzy przeszli na emeryturę?

Wybrano także nowych funkcjonariuszy, którzy zajmą miejsca odchodzących na emeryturę. Stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu objął nadkomisarz Jarosław Burczy. Do tej pory pełnił służbę jako Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu. Obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Bogatyni zostały przypisane dla komendanta Krzysztofa Janasa. Natomiast funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Pieńsku przejął podkomisarz Piotrowi Grześków. Jego Zastępcą została aspirant Izabela Kwiecień-Słabicka. Życzymy powodzenia.

Jeden komentarz o “Komendant Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeszedł na emeryturę

Dodaj komentarz