Dziś dzień otwarty na Komendzie

Dziś dzień otwarty na Komendzie
fot. pixabay.com

Policja otwiera nabór na nowych policjantów. Zainteresowani muszą się pośpieszyć. Dzień otwarty w zgorzeleckiej Komendzie odbywa się już dzisiaj!

Po informacje i pracę!

Każdy, kto, choć przed chwilę zastanawiał się nad wdzianiem munduru i pomocy obywatelom w ramach pracy zaproszony jest na dzisiejszy dzień otwarty. Komenda Powiatowa w Zgorzelcu organizuje dziś spotkanie dotyczące rekrutacji i pracy w Policji. Zaczęło się o godzinie 10 i potrwa aż do 18. Informacje można zdobyć bezpośrednio od pracowników Komendy, więc ciężko o większą wiarygodność. Uczestnictwo w dniu otwartym na ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G nie jest zobowiązujące. Warto więc sprawdzić, z czym wiąże się służba i przemyśleć dalsze etapy swojej kariery.

Ciekawa kariera

Podczas pracy w policji wciąż możesz się rozwijać. Samo wstępne szkolenie wymagane od kandydatów to dopiero początek. Już pracując, możesz też ukończyć studia licencjackie lub magisterskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Do wyboru jest tam wiele kierunków, nie tylko tych powszechnie kojarzonych z policją np. informatyka. Stabilne zatrudnienie, dodatki socjalne i trzynasta pensja to kolejne aspekty pracy w policji, które mogą zachęcać do wzięcia udziału w rekrutacji.

Ciągły proces

Mimo że dzień otwarty w Komendzie jest tylko dziś, zgłoszenia od kandydatów przyjmowane są stale. Każdego dnia osoby zainteresowane służbą mogą też uzyskać niezbędne informacje dotyczące pracy i procesu rekrutacji. Zdecydowani mogą złożyć dokumenty wymagane do rekrutacji w siedzibie Komendy Powiatowej. Więcej informacji można natomiast uzyskać pod numerem telefonu 47 87 323 14 lub 47 87 32 306.