Tragiczny incydent na autostradzie A4 w kierunku Zgorzelca: zderzenie trzech ciężarówek i samochodu osobowego

Tragiczny incydent na autostradzie A4 w kierunku Zgorzelca: zderzenie trzech ciężarówek i samochodu osobowego

Na autostradzie A4 doszło do tragicznego zdarzenia drogowego, które skończyło się śmiercią jednej osoby. Wypadek miał miejsce na odcinku pomiędzy węzłami Godzieszów i Zgorzelec i zaangażował w siebie trzy pojazdy ciężarowe oraz samochód osobowy. Ze względu na powagę sytuacji, policja musiała wyznaczyć objazdy, co niewątpliwie wpłynęło na utrudnienia w ruchu drogowym, które mogą potrwać nawet kilka godzin.

Wszystko rozegrało się około 18:45. Tego dnia, między węzłami Godzieszów i Zgorzelec doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na pasach przeznaczonych dla pojazdów jadących w kierunku Zgorzelca doszło do zderzenia trzech ciężarówek i pojazdu osobowego. Informacje o tym tragicznym wydarzeniu przekazały władze Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), które potwierdziły smutne doniesienia o śmierci jednej osoby.

Ten tragiczny wypadek spowodował całkowite zablokowanie jezdni w kierunku Zgorzelca. Policja przewiduje, że utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać aż sześć godzin. Mundurowi zalecają korzystanie z objazdów, które prowadzą przez węzeł Godzieszów i drogę krajową numer 94, umożliwiając tym samym ominięcie miejsca wypadku.