Legniccy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami na terenie Zgorzelca

Legniccy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami na terenie Zgorzelca

Funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji mających bazę w Legnicy, podczas wykonywania obowiązków służbowych w Zgorzelcu, udaremnili działania dwóch mężczyzn posiadających przy sobie nielegalne substancje. Jeden z nich, 34-latek, miał w posiadaniu metamfetaminę, a drugi, cztery lata starszy, posiadał marihuanę. Co więcej, okazało się, że młodszy z nich był osobą, której poszukiwała policja. Wszystko to mogło ich narazić na karę pozbawienia wolności do 3 lat za posiadanie narkotyków.

Podczas służby w Zgorzelcu, legniccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 34 i 44 lat z nielegalnymi środkami odurzającymi. Dodatkowo wyszło na jaw, że młodszy z zatrzymanych był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Pierwszy z podejrzanych został przyłapany przez funkcjonariuszy około godziny 14:00. Po sprawdzeniu jego danych osobowych w dostępnych bazach, okazało się, że ten 34-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego ma do odbycia 74 dni kary zastępczej w areszcie. W trakcie przeszukania, policjanci znaleźli przy nim woreczek foliowy zawierający metamfetaminę.