Burmistrz Rafał Gronicz zaprasza mieszkańców Zgorzelca na spotkania – pierwsze w parku miejskim przy ul. Batorego.

Burmistrz Rafał Gronicz zaprasza mieszkańców Zgorzelca na spotkania – pierwsze w parku miejskim przy ul. Batorego.

Początek nowej serii spotkań otwartych z mieszkańcami miasta zainicjowany przez burmistrza Zgorzelca, Rafała Gronicza, już niebawem. Pierwsza tura rozmów odbędzie się w otoczeniu zieleni, a dokładnie w parku miejskim znajdującym się w sąsiedztwie osiedla przy ulicy Batorego.

Przez następne 12 miesięcy, burmistrz planuje regularne odwiedziny w różnych zakątkach miasta. Intencją tych spotkań jest dialog z mieszkańcami i poznawanie tego, co dla nich istotne. Burmistrz chce także dzielić się wiadomościami na temat lokalnych inwestycji, remontów czy nadchodzących wydarzeń, które będą miały miejsce nie tylko w ich najbliższej okolicy. Spotkania te dają również możliwość otwartej dyskusji, zadawania pytań i próby znalezienia rozwiązań dla problemów dotykających poszczególne dzielnice miasta. Każde ze spotkań ma charakter otwarty dla wszystkich mieszkańców.

Pierwsza rozmowa z burmistrzem odbędzie się we wtorek, 11 czerwca o godzinie 16:00, w parku miejskim przy ulicy Batorego. Tematem dyskusji będą m.in. kwestie dotyczące terenu parku oraz zalety i wady przeorganizowania ruchu na jezdni przecinającej osiedle na jednokierunkowy. Burmistrz serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców do aktywnego udziału w dyskusji.